Kontrola materiałów budowlanych. Grupa BARG

Grupa BARG to sieć laboratoriów badawczych realizujących zlecenia kontroli materiałów budowlanych i drogowych. Prowadzimy m.in.:

Nasze usługi wykorzystywane są podczas budowy obiektów drogowych i kubaturowych.

Nasza oferta kierowana jest do firm wykonawczych i produkcyjnych. Badamy wbudowany materiał „in-situ”. Oznaczamy parametry mieszanki betonowej oraz cechy mechaniczne betonu. Pobieramy próbki materiałów na budowach oraz na węzłach produkcyjnych. Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz niezbędny sprzęt pomiarowy. Nasze laboratoria obsługują kopalnie kruszyw, wytwórnie betonu towarowego oraz wytwórnie prefabrykatów w całej Polsce. Jesteśmy w stanie opracować księgę zakładowej kontroli produkcji wraz z wdrożeniem i przygotowaniem do certyfikacji zakładu, który wytwarza wyrób budowlany.

Nasze możliwości zapewniają nam pełne rozpoznanie stanu, w jakim znajduje się konstrukcja budowlana. Na podstawie badań diagnostycznych opracowujemy opinie i ekspertyzy budowlane.
Doradzamy inwestorom przy decyzjach związanych z inwestycjami budowlanymi.

Naszą misją jest precyzyjna realizacja zadań oraz pełne zadowolenie naszych klientów. Staramy się nawiązać bezpośredni kontakt z naszymi odbiorcami. W tym celu założyliśmy bloga, na którym dzielimy się naszą wiedzą.

DOŚWIADCZENIE, PEWNA JAKOŚĆ I SZYBKA REALIZACJA. ZAPRASZAMY!